HP ProBook 440 G5 i5-8250u - gdzie kupić?

Laptop HP ProBook 440 G5 to bardzo ciekawe urządzenie, które jednak nie jest już produkowane. Obecnie można go spotkać w sklepach ze sprzętem poleasingowym, jak https://www.laptopypoznan.pl/. Znajdziesz tam sprawdzone urządzenia, które przed dodaniem do oferty zostały dokładnie sprawdzone przez ekspertów, którzy np. wymieniają komponenty na szybsze odpowiedniki. Laptopy są testowane i formatowane, dlatego kupująć model poleasingowy można mieć wrażenie kupna komputera zupełnie nowego!

HP ProBook 440 G5 i5-8250u DDR4 SSD - specyfikacja

Prezentowany komputer posiada nowoczesny, czterordzeniowy procesor i5 8250u wraz ze zintegrowaną kartą graficzną. Na uwagę zasługuje 14-calowa matryca matowa IPS o rozdzielczości FullHD. Model posiada szybki dysk SSD 240 lub 500 GB oraz 8 GB pamięci RAM. Pracę ułatwia dobra karta sieciowa oraz moduł Bluetooth. Laptop posiada wiele dodatkowych wejść, takich jak USB 3.0, USB typ C, HDMI, VGA, jack audio. Dzięki temu praca jest komfortowa, możliwe jest też prowadzenie prezentacji czy emisja dźwięku.

HP ProBook 440 G5 i5-8250u - cena

HP ProBook 440 G5 to bardzo dobre urządzenie, które wydajnością dorównuje wielu komputerom nowym, dostępnym w popularnych sklepach. Jednak jako urządzenie poleasingowe jest znacznie ciekawszą propozycją - przede wszystkim pod kątem ceny. To używany sprzęt, który został sprawdzony i wymieniono w nim poszczególne komponenty. Dzięki temu płacąc niewiele można się cieszyć niezawodnym urządzeniem, które przez wiele lat będzie skutecznie spełniać swoje zadanie. Koszt zakupu jest naprawdę niski!

Kupiłem sobie i dwóm pracownikom po HP ProBook 440 G5 i muszę powiedzieć, że to bardzo dobre urządzenie. Laptop przede wszystkim działa szybko. Włącza system i wszystkie programy w kilka sekund. Do tego bardzo dobrze wygląda i nie jest zbyt ciężki - można go ze sobą zabrać.

Robert

Kupiłem dziecku laptop HP ProBook 440 G5 i to była dobra decyzja - młody potrzebował lepszego komputera kiedy zaczęło się zdalne nauczanie i ten model dobrze się sprawdził. Nawet czasem da się na nim włączyć jakieś prostsze gry, a w tej cenie to naprawdę świetnie.

Karol

Potrzebowałam laptopa z systemem windows (korzystam zwykle z MacBooka) i zamiast kupować nowy sprzęt, wolałam zapłacić mniej za równie wydajne urządzenie i nie rozczarowałam się. HP ProBook 440 G5 świetnie działa, ma nowy system, uruchamia wszelkie potrzebne programy, polecam!

Dominika

Zazwyczaj korzystałem z komputera stacjonarnego, ale potrzebując laptopa do pracy w podróży kupiłem HP ProBook 440 G5. To świetne urządzenie, ponieważ jest bardzo wydajne i w zasadzie nic mu nie brakuje. Fajnie też że ma wbudowaną kamerę. Teraz coraz mniej korzystam ze “stacjonarki” :D

Andrzej