Lazurowa 168 to elegancki, nowoczesny budynek mieszkaniowy, znajdujący się w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – Bemowie. Jego lokalizacja w pobliżu trasy S8 zapewnia szybki dojazd samochodem do centrum.

 
Duża ilość linii autobusowych oraz tramwajowych, jak również budująca się obecnie II linia metra powodują, że osiedle jest świetnym punktem komunikacyjnym, a w ciągu kolejnych kilku lat – stanie się jeszcze lepszym. Dojście na przystanek autobusowy zajmuje obecnie jedynie minutę, natomiast spacer na najbliższą stację metra, które będzie położona 300m od budynku, będzie trwał jedynie 8 minut.

 
W naszej inwestycji znajdują się lokale jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia jednak zaadoptowanie ich do własnych potrzeb: w mieszkaniu jednoosobowym można więc bez problemu wyodrębnić drugi pokój, np. w postaci sypialni. Dodatkowo, przeszklone balkony dają nam wiele możliwości aranżacji, można w nim założyć, przykładowo, własny ogród zimowy.

 
Przeszklone balkony oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że mieszkanie na Lazurowej 168 to połączenie wygody i wysokiej jakości. Duże, energooszczędne okna trzyszybowe powodują, że w mieszkaniu zawsze będzie cicho i jasno. Urodę nowoczesnej elewacji podkreślają dodatkowo klasyczne, drewniane elementy, które w piękny sposób się starzeją.
Nasza inwestycja znajduje się w bardzo kameralnym położeniu, dzięki czemu mieszkania na Lazurowej stanowią prawdziwą oazę spokoju i bezpieczeństwa. Tuż obok Lazurowej 168 nie ma żadnych lokali usługowych, nie musimy więc się martwić o hałas dobiegający z ulicy. Co więcej, znajduje się ono na osiedlu grodzonym, dzięki czemu nie musimy martwić się o bezpieczeństwo własnych dzieci, bawiących się na tutejszych placach zabawach. Z kolei, z ulicą Lazurową sąsiaduje bardzo dobrze rozwinięta ulica Narwik, na której znajdziemy liczne sklepy, apteki, kawiarnie, pizzerie, basen, fitness, a także przychodnię lekarską.

 
Liczne zielone tereny znajdujące się nieopodal budynku, zachęcają do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Bemowo to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, dlatego możemy relaksować się np. na terenie: Parku Leśnego Bemowo, Parku Górczewska z amfiteatrem, czy też położonego tuż obok budynku Stawu Jeziorzec. W niedalekiej odległości znajdują się również ogródki działkowe oraz liczne skwery.

 
Obok niedaleko budującej się stacji II linii metra, istnieje parking „Parkuj+Jedź”, który może okazać się wygodnym rozwiązaniem w przypadku niespodziewanego przyjazdu naszych przyjaciół. Mieszkańcy mogą korzystać z przeznaczonych dla nich miejsc parkingowych, znajdujących się w podziemiu budynku. Ci, którzy posiadają większość ilość samochodów, mogą także wypróbować niezależne platformy parkingowe.

 
Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zapewniamy Państwu bardzo korzystny harmonogram płatności.